COPA takın, klima ve kombi ile ilgili tüm şikayetlerinizi unutun. Bambaşka şikayetlerinizi de bize uzun uzun yazın, rahatlayın.

Yazıp Unutanlar

 1. Bizim ev serin oluyor ondan yana şikayetim yok ancak sevgili karıcığımın (B.N. 30) temizlik yaparken sinirlenmesinden şikayetçiyim.

  Hele eline süpürgeyii aldığında öyle bir geriliyor ki küçükken hortumla mı dövdüler diye sormak istiyorum.

 2. Bizim ev serin oluyor ondan yana şikayetim yok ancak sevgili karıcığımın (B.N. 30) temizlik yaparken sinirlenmesinden şikayetçiyim. Hele eline süpürgeyii aldığında öyle bir geriliyor ki küçükken hortumla mı dövdüler diye sormak istiyorum.

 3. Her şeyin değişip, dönemin ruhunu aldığı bu dönemde bayramlarda değişmeyen yaşlı dayatması benim derdim abi. “Evlendin mi, evleniyor musun, ha şimdi evleniyor gibisin, evlenmezsen ne olacak halin..” serzenişleri neden bitmiyor allaasen? Yahu hayat benim, mutluluk benim, mutsuzluk benim. EV LEN Mİ YOR UM AAAAAAAA

 4. İnsanları reddedemiyorum. Görüştüğüm çocuğa gıcık olmaya başladım ama bugün görüşelim dediğinde bir türlü ekemiyorum ve buluştuğumda da çok huzursuzlanıyorum. Hayır demeyi bu yaştan sonra nasıl öğrenirim?

 5. Mutfağa mutlu girip bir anda damacananın olduğu yere bastığım vakit çoraplarımın ıslandığı o an, en çirkin an olabilir. Bunun için bir kontrol mekanizması lazım. Sizin bir yönteminiz var mı?

 6. 3 yaşında kızım var. Kendime ne zaman keyif kahvesi koysam kızım ya uyanır ya ağlar. Kızım doğduğundan beri 3 senedir sıcak bir kahve içemez oldum. Kaç yaşına kadar bekleriz?

 7. Eşim bulaşık makinesine dokunamıyor, içinden temiz tabağı alamıyor. Çünkü makinenin içi ona pis geliyormuş. Yıkanıyor temizleniyor diyorum yok asla bulaşıklara yardım edemiyor. İşten kaçmak için mi yapıyor şüphelerim var. Siz ne diyorsunuz?

 8. Spontane programlar beni aşırı geriyor. Geçen hafta evde rahat rahat otururken flörtleştiğim çocuk aradı. Bizim evin oralardaymış. Akşam bir şeyler içelim dedi. Çocuğa iptal etmek için şekilden şekile girdim. İnsan bir önceki gün haber verir en azından. İnsanların bu kadar plansız programsız hareket etmesi sizi de rahatsız etmiyor mu?

 9. Şu sıra sağlıklı beslenmeye ve bol su tüketmeye çalışıyorum ama her 15 dakikada bir çişim geliyor. Bu sporcular falan buna nasıl dayanıyor anlamıyorum.

 10. Sol profilim sağdan daha güzel geliyor bana. Sizde de öyle mi? Fotoğraf çekilirken sağdan çektirmem, sevgilimin sağına geçmem genelde, taksiye binince sağa oturtmam, bir mekana gidelim en sağda ben otururum sol profil vereyim diye. İhtiyacım olan birkaç estetik belki de. Belki terapi de olabilir.

1 2 3 4 5 12