COPA takın, klima ve kombi ile ilgili tüm şikayetlerinizi unutun. Bambaşka şikayetlerinizi de bize uzun uzun yazın, rahatlayın.

Yazıp Unutanlar

  1. Uyku diye bir olayın var olmaması gerektiğine inanıyorum. Hayatımızın 1/3’ü uyuyarak geçiyor. Keşke hiç uykuya ihtiyacımız olmayacak şekilde üretilseydik.

  2. rahat olamamaktan şikayetçiyim. ama değiştireceğim. şikayet edip oturanlardan şikayetçiyim

  3. Çamaşırları kendim yıkadığımda en basit lekeler dahi inatçı birer canavara dönüşüyor, inatla kıyafetlerin üzerinde kalıyor. Annem yıkadığında ise gres yağı lekesi bile süt dökmüş kediye dönüyor. En kısa sürede anne eli değmiş deterjanlar ve aman vermeyen ana programlı çamaşır makineleri piyasaya sürülmeli…

  4. Kışın da unutsak olur mu?

  5. sürekli bir rahatsızlığım çıkmasından rahatsızım. insanların bana davranışlarına göre ruh halimin şekillenmesinden. varolduğum güçlü kişiliği işimde yansıtamamaktan. sevdiğim insanları durduk yere kırmaktan. hedefler belirleyip gerçekleştirecek iradeye sahip olamamaktan şikayetçiyim. Kusursuz gibi görünen hayatımın kusurlarla dolu pürüzlerden oluşmasından rahatsızım.

  6. şu elimdeki iş bitsin artık çok sıkıldım

  7. Tam merkür retrosunda bir erkekle görüşmeye başladım. İlk görüşmemizden beri merkür retrosunda ilişkiye başlanmaz diyorum. Kendisi de yok canım retro falan inanma öyle şeylere diyor. Kendimi nasıl akışa bırakırım hiç bilemiyorum.

  8. Hiçbir dizinin devamını getiremiyorum, tamamlayıp bitirdiğim tek dizi Muhteşem Yüzyıl. Millet yok Game of Thrones , La casa de papel diye konuşuyor ben hâlâ YouTube’da Hürrem Sultan’ın düşman çatlatan helvası videosunu izliyorum. Bir diziyi nasıl bitirebilirim?

  9. Tavuk göğsünün gerçekten tavuğun göğsüyle mi yapıldığı yoksa sadece adı mı öyle olduğu konusunda ciddi şüphelerim var, her kafadan farklı bir ses çıkıyor.

  10. Yaş olarak dayım dediğim kişiden büyüğüm. O istedikçe sürekli parka gidiyor, bilgisayar oyunu oynuyor ve ona bir şeyler ısmarlamak zorunda kalıyorum. bütün gün benden para istiyor. Tüm dayı-yeğen ilişkileri böyle mi?

1 2 3 4 5 6 12